Groningen Swim Challenge
Groningen Swim Challenge
Op zaterdag 26 augustus duiken honderden mensen het water in tijdens de Groningen Swim Challenge. Zij doen dit om geld op te halen voor het UMCG Kanker Researchfonds. Vanaf Zoutkamp en Lauwersoog wordt 35 of 50 km in teamverband gezwommen naar de Oosterhaven.
Classic Swim
De Classic Swim is de originele afstand van de Groningen Swim Challenge. Het is de afstand waarmee het ooit allemaal begonnen is. De Classic Swim start voor dag en dauw in de haven van Zoutkamp. In teams van maximaal zes personen wordt in estafettevorm door het Reitdiep naar Groningen gezwommen, dwars door het prachtige Groninger landschap.
Classic Swim – 35 km
- Wanneer: zaterdag 26 augustus 2023.
- Tijd: start 05.30 haven Zoutkamp.
- Doel: als team haal je minimaal € 1.500,- op voor kankeronderzoek van het UMCG Kanker Researchfonds Groningen
Ultra Swim
Voor wie extra uitdaging zoekt, hebben we een paar jaar geleden de Ultra Swim in het leven geroepen. Bij de Ultra Swim zwem je met jouw team, in estafettevorm, van Lauwersoog naar Groningen. Jullie leggen daarbij een afstand af van maar liefst 50 kilometer! Je start om 04.30 uur in Lauwersoog, steekt dan dwars het Lauwersmeer over, om vervolgens de route te vervolgen door het Reitdiep. Je doorkruist een prachtig stukje van onze provincie!
Ultra Swim – 50 km
- Wanneer: Zaterdag 26 augustus 2023
- Tijd: start 04.30 in Lauwersoog.
- Doel: als team haal je minimaal € 1.500,- op voor kankeronderzoek van het UMCG Kanker Researchfonds Groningen
Locatie
- Groningen Swim Challenge (Evenement adres)