Naar boven
Sport050 logo
Hèt platform voor bewegend Groningen
Zoeken
Uitgebreid zoeken

Zwemles Volwassenen en Jongeren

Volwassenen zwemles

Update; uitbreiding van extra zwemlessen.

De afgelopen periode hebben we veel meer aanmeldingen voor de zwemlessen (jong)volwassenen gekregen. Sport050 vindt veiligheid heel belangrijk. We vinden daarom ook dat iedereen binnen de gemeente Groningen goed leert zwemmen. Vanaf maandag 6 maart starten we op maandag- en dinsdagavond met extra zwemlessen voor (jong)volwassen. 

Ook als (jong) volwassenen kun je je zwemdiploma A, B of C (nog) halen. Op dit moment is er een korte wachtlijst.  Nadat je je hebt ingeschreven laten we je zo snel mogelijk weten wanneer je kan beginnen. Op dit moment hebben we een wachtlijst van een jaar. De inschrijving is gratis.

We delen  de lessen in op 2 niveaus:

  • Beginner: oefenen voor het  halen van het A-diploma,
  • Gevorderd: oefenen voor het B en C diploma

Jongeren zwemles

In Sportcentrum Kardinge hebben we ook speciaal zwemles voor jongeren, die nog niet een zwemdiploma hebben gehaald. We begrijpen dat oudere kinderen niet mee willen zwemmen met de kleinere kinderen en daarom geven wij jou, samen met jouw leeftijdsgenoten les! De zwemles is voor jongeren vanaf ongeveer groep 8 tot 18 jaar. Net als bij de volwassen zwemles hebben we 2 niveaus.

  • Beginner: oefenen voor het halen van het A-diploma;
  • Gevorderd: oefenen voor het B en C diploma.

Zwemles voor vrouwen

In Sportcentrum Kardinge worden niet apart zwemlessen voor vrouwen gegeven. In het Helperzwembad bieden we wel deze mogelijkheid aan. Deze les is geschikt voor vrouwen die gescheiden willen zwemmen van mannen. Tijdens deze les laten we geen mannen toe en alleen vrouwelijke instructeurs geven les. Bekijk de lestijden in Helperzwembad

Als er in het rooster 'gesloten' staat, beteken dit dat er die dag geen les is. 

Zwemlesrooser

dinsdag 06 juni t/m Datum aanpassen
Vandaag (dinsdag 06 juni)
19:45 - 20:15 Volwassenen zwemles (beginners)
20:15 - 20:45 Volwassenen zwemles (beginners)
Morgen (woensdag 07 juni)
18:30 - 19:00 Jongeren zwemles (gevorderden)
19:00 - 19:30 Jongeren zwemles (beginners)
donderdag (08 juni)
Geen activiteiten
vrijdag (09 juni)
17:45 - 18:15 Jongeren zwemles (beginners)
18:15 - 18:45 Jongeren zwemles (gevorderden)
zaterdag (10 juni)
Geen activiteiten
zondag (11 juni)
Geen activiteiten
maandag (12 juni)
19:15 - 19:45 Volwassenen zwemles (gevorderden)
19:45 - 20:15 Volwassenen zwemles (beginners)
20:15 - 20:45 Volwassenen zwemles (beginners)
20:45 - 21:15 Volwassenen zwemles (gevorderd)

Tarieven

Losse les  (30 min) € 8,70
12-kaart  (30 min) € 87,80
4-kaart privéles (30 min) € 158,35
AB pakket € 789,25
ABC pakket € 964,65
Borg voor polsbandje (bij meerkaarten) € 7,50

Met het zwemlespakket is het zeker dat je je diploma haalt, hierbij maakt het niet uit hoeveel lessen je nodig hebt. Dit bedrag mag je in 4 opeenvolgende maanden betalen. Eerder gekochte 8-kaarten kunnen we niet verrekenen met het AB(C) pakket.


De tarieven zijn geldig van 1 augustus 2022 tot en met 31 juli 2023 en de algemene verkoopvoorwaarden gelden.