Padellen in de Mediacentrale
De voormalige Helpmancentrale is tegenwoordig de Mediacentrale. Binnen zie je een imposante hal waar een unieke indoor padelbaan te vinden is.
Mark Veldmate geeft er les: “Het is één baan met veel ruimte er om heen. Overdag is het mooi, maar ‘s avonds is het eigenlijk nog mooier. Er hangen twee lage lampen boven de baan en dan staat ie heel mooi in het licht. Het is dan echt een mooie arena om in te spelen.
Tijdens kantooruren wordt hier niet gespeeld vanwege het geluid. Doordeweeks geef ik vanaf 17:00 uur mijn lessen en in het weekend overdag. Ik ben ook actief op andere plekken, maar deze ruimte is echt uniek. De ruimte om het veld heen zorgt ervoor dat je er goed uit kan en de hoogte is ideaal bij het lobben. Naast dat het mooi is, is het ook praktisch, goed bereikbaar en je kunt er goed parkeren. Het is echt fijn padellen in deze bijzondere ambiance.”
